Nevíte si s něčím rady, napište nám: ab-design@ab-design.cz nebo nám zavolejte na tel.: +420 608 770 959

O nás

AB design s.r.o. je spolehlivý partner, se kterým je radost spolupracovat.

Za dlouhou dobu existence naší agentury jsme dovedli do zdárného konce nespočet úspěšných projektů. Pro zákazníky jsme zhotovili návrhy kompletního image firmy, počínaje tiskem propagačních tiskovin až po lepení reklam, malby reklam na fasády, tvorby www stránek, atd. Tým našich zaměstnanců se neustále zdokonaluje a vzdělává. Máme dlouholeté zkušenosti a dokážeme je aplikovat v praxi ku prospěchu našich klientů.

Věříme, že optimální výsledek je závislý na vzájemné komunikaci, otevřenosti a důvěře. Každý klient je pro nás rovnocenným partnerem, kterému nasloucháme a snažíme se realizovat jeho přání a cíle. Vzájemná důvěra a živá komunikace s našimi klienty jsou hnacím motorem a inspirací pro nalezení toho nejlepšího řešení. Vždy nás těší, když můžeme být na začátku něčeho nového. Rádi započneme spolupráci také s vámi. Neváhejte nás kontaktovat a udělat tak první krok na cestě za úspěchem

Napište nám rychlý dotaz

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo.
Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky Vám bude zodpovězena vždy nejpozději do druhého dne od zaslání dotazu.

AB Design

Kancelář:

AB design s.r.o.
Českých bratří 740
566 01 Vysoké Mýto

Provozni doba:

Pondělí - Pátek
8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
mimo pracovní dobu dle dohody

Kontaktní informace

e-mail: ab-design@ab-design.cz
mobil.: +420 608 770 959

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.